Spülboy (sticlă mașină de spălat)

Dokonale čisté poháre vďaka Spülboy umývačke

Čisté poháre sú v gastronómii nevyhnutné. Pri čistení ide však nielen o čistotu samotnú, ale tiež aj o jednoduchú manipuláciu. Čím rýchlejšie opláchnutie, tým lepšie! Našťastie to nie je problém s umývačkou pohárov, ktorá by mala byť súčasťou základnej výbavy každého baru. V našom obchode, nájdete populárne Spülboy < / strong> umývačky, ktoré sľubujú dokonalé očistenie pohárov, ako aj vhodné náhradné diely pre Spülboy a ďalšie príslušenstvo, ako sú čistiace kefy pre vaše ručné umývačky.

Bez vhodnej umývačky to nebude fungovať

Hygiena má v gastronómii veľký význam. Okrem pravidelného čistenia kohútiku, treba poriadne čistiť aj poháre. Koniec koncov, len dokonale prepláchnuté sklo umožňuje, aby si pivo a ďalšie nápoje užili všetci zákazníci - zvyšky rúžu na pohári zničí celý dojem. Ak by ste sa napili zo špinavého pohára, prípadne by ste v pive cítili čistiaci prostriedok, zrejme by ste sa už do podniku nevrátili. Je preto nevyhnutné, aby ste si kúpili vhodnú umývačku na čistenie pohárov. To vám umožní rýchle a dôkladné opláchnutie tak, že nielen ušetríte čas, ale zanechať tiež dobrý dojem u svojich hostí.

Prečo práve Spülboy?

Existuje mnoho rôznych umývačiek pohárov od rôznych výrobcov. Umývačka Spülboy má medzi nimi obzvlášť dobrú povesť. Vzhľadom k mnohým výhodam, ktoré táto umývačka ponúka, to nie je žiadnym prekvapením. Vďaka umývačke Spülboy si môžete byť istí, že vaše poháre bude vždy perfektne vyčistené. Žiadne stopy rúžu, ani zvyšky čistiacich prostriedkov. Použitie umývačky Spülboy vám dokáže ušetriť značné množstvo vody. Dôvodom je, že voda tečie len počas preplachovania pohárov. Táto umývačka využíva pri čistené vodu iba pri nízkej teplote. Ručnú umývačku je možné pripojiť veľmi ľahko, takže je prakticky hneď pripravená na prvé použitie. Navyše údržba a čistenie pohárov nespôsobuje žiadne väčšie problémy.

Spülboy pre nekomplikované opravy

Umývačka Spülboy sa vyznačuje robustnou konštrukciou a dlhou životnosťou. To však neznamená, že sa zaobídete bez náhradných dielov v budúcnosti. Opotrebovávané diely ako čistiace kefy musia byť nevyhnutne z času na čas vymenienané. Na zabezpečenie správneho fungovania vašej umývačky aj naďalej, si môžete zaobstarať náhradné diely Spülboy z nášho obchodu. Stačí si len vybrať náhradný diel, ktorý potrebujete pre vašu umývačku Spülboy a nahradiť ho v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Objednajte si umývačku pohárov Spülboy on-line

Objednajte si Spülboy umývačku jednoducho online. Vzhľadom k tomu, že vám ponúkame nielen priaznivú cenu, ale aj rýchlu a spoľahlivú dodávku, môžete začať umývať svoje poháre už čoskoro. Ak hľadáte vhodné náhradné diely pre vašu umývačku Spülboy, ste tiež na správnom mieste. Či už hľadáte kefy, ventily, hadice alebo čokoľvek iné - v našom obchode nájdete všetko potrebné pre opravu vašej Spülboy.