Robinet

filtru

Profesionálne vodovodné kohútiky pre domácnosť a potravinársky priemysel

U nás nájdete vodovodné kohútiky, ktoré môžete umiestniť na pult, ale aj pod ne, ako aj systémy vodného chladenia a zariadenia na perlivú vodu. Ďalej ponúkame vodné filtre na vodu z vodovodu alebo na kávovar, ale tiež priamo na zdroj vody alebo do sprchy. Ponúkame rôzne vysoko výkonné filtračné systémy.

Moderné vodovodné kohútiky a zariadenia na perlivú vodu

Jedným z našich najobľúbenejších produktov je vodovodný kohútik EDEN na chladenú vodu, s oxidom uhličitým alebo bez neho. Mikrofiltrované prístroje, sterilizované prístroje a prístroje s voliteľnou sterilizáciou ozónom sú špeciálne navrhnuté pre gastronomický priemysel. Vodovodný kohútik EDEN je k dispozícii ako model s inštaláciou na pult alebo pod pult s hodinovou produkciou vody 60 l alebo 120 l. Zariadenie Elegance je ušľachtilý nerezový prístroj na výrobu chladenej vody a sódy. Ultramoderná chladiaca jednotka s kompresorom má nízku potrebu energie - no pomocou dvoch kohútikov dokáže za hodinu rozptýliť 18 l až 20 l chladenej vody. Zariadenie Elegance sa dodáva s pripojovacou súpravou a redukčným ventilom. Sifónové jednotky dávkujú chladenú sýtenú vodu, zatiaľ čo zariadenie pracuje pri izbovej teplote. Ponúkame zariadenia s dávkovacou kapacitou od 90 l do 150 l sódy za hodinu. V porovnaní so strojom na výrobu sódy má toto zariadenie výhodu v úspore energie, pretože nemá chladiacu jednotku. Chladiaci systém Tiber je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a je navrhnutý pre profesionálne použitie v gastro sektore. Štandardná verzia sódy a chladenej jednotky dodáva vodu s chladiacim výkonom 65 l za hodinu a prietokom 90 l za hodinu.

Vodný filter, pripojenie CO2 a čistenie

Účinné filtre sú nevyhnutné, pokiaľ ide o pitnú vodu. EVERPURE distribuuje filtračné vložky pre bezpečnú vodu bez baktérií. Filtračný systém zastaví častice až do 5 mikromilimetrov, ako aj možné nežiaduce znečisťujúce látky, pachy a chute. Filtračný systém EVERPURE MicroGuard Pro 2 je schopný filtrovať malé častice až do 0,15 mikromilimetra. Ďalej ponúkame špeciálne čistiace prostriedky a dezinfekčné spreje pre dávkovače vody a systémy pitnej vody. V našom sortimente nájdete aj CO2 fľaše priemyselnej kvality, redukčné ventily a ďalšie praktické príslušenstvo na používanie prístroja na výrobu sódy.