canal de scurgere

Nakupujte kvalitné trysky online

Vysoko kvalitné trysky sú nevyhnutné a bez nich by nemal fungovať žiaden bar. Tieto praktické nápojové dýzy sú k dispozícii v niekoľkých modeloch pre takmer všetky typy fliaš a umožňujú jednotné čapovanie v požadovanom množstve.

Ako funguje tryska

strong> Tryska je typ príslušenstva, ktoré sa pripája k otvorenej fľaši. Nápoj môže prúdiť cez jeho náustok požadovanou rýchlosťou. Prietok dýzy je ovplyvnený nápojom, takže sa môže meniť. Okrem náustku má tryska aj vzduchový otvor. Toto zabráni vytvoreniu podtlaku pri nalievaní. To pomáha naliať správne množstvo a zabrániť nežiaducim kvapkám. Počas procesu nalievania musí byť tryska držaná jedným prstom, aby nemohla náhodne vykĺznuť z fľaše.

Trysky sú veľmi praktické

Okrem obvyklých dýz existujú aj niektoré špeciálne, ktoré sa nazývajú porciovače . Tieto fungujú podľa podobného princípu, ale sú vybavené aj malou guľôčkou. Tým sa zabezpečí, že sa naleje iba určité množstvo tekutiny, a zabráni sa jej nalievaniu, kým nebude fľaša umiestnená vo zvislej polohe.

Rôzne modely dýz

Trysky sú k dispozícii pre všetky typy fliaš a majú rôzne tvary a materiály Zátky sú vyrobené z plastu, silikónu alebo korku. Trysky s korkovým uzáverom vyzerajú atraktívne. Postupom času však získavajú chuť nápoja, a preto je potrebné ich pravidelne obmieňať.

V našom obchode nájdete dýzy pre každú potrebu

Trysky, dávkovače alebo špeciálne trysky na pikantné omáčky - nájdete ich v našom obchode. Objednajte si požadovaný model online a ťažte z rýchleho doručenia, výhodných cien a výnimočnej kvality.