robinet de curățare

filtru

Profesionálne príslušenstvo na čistenie dávkovačov

Čerstvé načapované pivo je už dlho veľmi populárne nielen v reštauráciách, ale aj na súkromných akciách. Ale samozrejme pripojenie suda a čapovanie piva nestačí. Okrem toho je potrebné dávkovač vrátane rúrok pravidelne čistiť. To platí pre profesionálne aj súkromné ​​použitie dávkovačov.

Ste zodpovední za čistenie dávkovača

Pri kúpe dávkovaču na pivo musíte brať do úvahy niekoľko vecí. Najskôr musíte zabezpečiť bezpečnosť a venovať zvýšenú pozornosť aj čistote. Pre zaistenie čistoty sa nevyhnete častému odbornému čisteniu dávkovača. V opačnom prípade budú zvyšky piva v priebehu času viesť k tvorbe mikróbov a iných mikroorganizmov vnútri dávkovača. Tie menia chuť piva a v najhoršom prípade môžu viesť dokonca až k chorobe.

Čistenie dávkovača piva pred prvým použitím

Pred prvým uvedením nového dávkovača do prevádzky je bezpodmienečne nevyhnutné vykonať dôkladné základné čistenie. Týmto čistením môžete odstrániť existujúce zvyšky z výrobného procesu, napríklad zvyšky z plastových rúrok, zvyšky oleja alebo iné usadeniny. V prípade automatov určených na súkromné ​​použitie stačí prvé načapované pivo zlikvidovať. V iných osobitných prípadoch bude v používateľskej príručke uvedené, či je potrebné dôkladnejšie prvé čistenie.

Čistenie dávkovača po dlhšom období nepoužívania

Ak ste dávkovač nepoužívali dlhšiu dobu, a preto sú jeho jednotlivé časti znečistené usadeninami, je potrebné ich vždy dôkladne vyčistiť. Rovnako ako pred prvým uvedením do prevádzky musí byť čistenie dávkovaču na pivo vykonané veľmi opatrne, najmä v profesionálnom sektore.

Zakúpte si vhodné príslušenstvo na čistenie výčapného systému

Pravidelné čistenie dávkovaču zaisťuje jeho dokonalú činnosť a ponúka pivo bez zdravotných rizík. V našom obchode nájdete všetko, čo potrebujete na profesionálne vyčistenie vášho dávkovača, od čistiacich nástrojov až po špongie, kefy a čistiace prostriedky.

Objednajte si príslušenstvo na čistenie dávkovačov a hadíc na pivo jednoducho online a využite vynikajúce ceny, a k tomu aj spoľahlivé a rýchle dodanie.