Accesorii

filtru

Vychutnajte si pivo s mnohými doplnkami. Máme náhradné diely, čistiace prostriedky a rôzne náradie. Pivo sa pije s veľkým potešením nielen v gastro priemysle, ale aj v súkromí. Čoraz viac amatérskych pivovarníkov si vytvára svoje vlastné druhy piva a pivo tak začínaju čapovať aj u seba doma. Okrem toho existujú kluby a krčmy po celej krajine, ktoré chcú zákazníkom každý týždeň ponúkať čerstvé pivo. Nájdete u nás všetko príslušenstvo ku sviežemu pivu.

Praktické pomôcky a náhradné diely

Čapovanie piva uľahčuje množstvo väčších i menších pomôcok. Adaptéry napríklad umožňujú pripojenie malých 5-litrových sudov ku dávkovaču. Vďaka pivnému kohútiku je možné odstrániť hadicu a pivo zostane bezpečne v sude. Teraz môžete čapovať čerstvé pivo v malom množstve a jednosmerný ventil zaistí čisté čapovanie. Ak niečo v hlavni neskôr zostane, môžete ventilačnú zátku vymeniť za inú alebo za adaptér. Adaptéry a zástrčky sú ideálne pre súkromné ​​akcie.

Okrem čistenia dávkovača a vybavenia je tu aj otázka správnej teploty piva. Normálne chceme studené pivo, ale niekedy je potrebné nápoj zahriať, aby sa dosiahla správna teplota na pitie. To je možné pomocou ohrievača piva s nerezovou podperou. Pivo by sa malo vždy podávať pri teplote chladničky. Dá sa dobre čapovať pri 7-9 stupňoch, keď tvorí krásnu vrstvu peny.

Občas je potrebné niečo opraviť alebo vymeniť. Okrem nástrojov a tesnení nájdete aj náhradné ventily. Pred ďalšou opravou si musíte prezrieť našu širokú ponuku a určite nájdete ten správny náhradný diel!

Najnovšie trendy

Výroba piva je storočnou tradíciou, ale aj tu existujú nové vynálezy a trendy. Jedným z nich je Filling tube - najnovší trend v dávkovaní piva. Táto hadica sa položí na stôl a otočí sa tak, aby bola priamo pred hosťom. Teraz je možné pridať pivo, colu, džúsy, vodku, víno a long drinky. Táto hadica pojme 3 litre. Takýto dávkovač je veľmi populárny najmä v nočných kluboch a reštauráciách.