John de oaspeți

filtru

John Guest Technológia

John Guest je výrobca vysoko kvalitných hadíc a konektorov pre rôzne aplikácie. Okrem sanitárnych a vykurovacích výrobkov, stlačeného vzduchu, pneumatík a špeciálnych výrobkov spoločnosť vyrába aj širokú škálu výrobkov pre nápojovú techniku.

John Guest Storm

Pri čapovaní piva by ste mali používať iba vhodné pivné hadice so správnym priemerom. V našom sortimente nájdete hadice na stlačený vzduch aj hadice na pivo od Johna Guesta. Pivné hadice musia byť bezpečné z hľadiska spotreby. To zaručuje, že pivo nebude kontaminované pri kontakte s hadicou. Samozrejme, hadice Johna Guesta sú bezpečné, takže nič vám nebude stáť v ceste pri vychutnávaní dokonalého piva.

Skrutkové a hmoždinkové spojenia od Johna Guesta

Na pripojenie pivných hadíc alebo stlačeného vzduchu k dávkovaču alebo na vzájomné pripojenie budete tiež potrebovať správne pripojenia. Podľa vašich požiadaviek môžete použiť skrutkový alebo hmoždinový konektor od Johna Guesta. Okrem toho v sekcii John Guest nájdete tiež priame konektory, uhlové konektory, trojité rozdeľovače a T-konektory pre všetky modely, ktoré potrebujete pre svoj dávkovací systém. Pre optimálne zaistenie hadicových spojok je najlepšie použiť vhodný zaisťovací krúžok tiež z radu John Guest.

John Guest - osvedčená kvalita pre váš dávkovač

Či už sú to hadice, adaptéry alebo konektory - s John Guest nikdy nemôžete zlyhať, ak hľadáte pripojenia pre váš dávkovač. Sortiment tohto výrobcu sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou. Výrobky nápojovej technológie sú nielen bezpečné pre potraviny, ale sú aj naozaj kvalitné, takže sa môžete spoľahnúť na ich dlhú životnosť.

Kúpte si produkty značky John Guest

V našom obchode si môžete kúpiť veľa produktov John Guest. Patria sem rôzne pivné hadice, hmoždinky, skrutkové spojky a zaisťovacie krúžky v rôznych veľkostiach a veľkostiach.