Chiuvetă

Kvalitný nerezový kuchynský drez

Hygiena je v potravinárskom priemysle veľmi dôležitá. Nestačí preto zapojiť vhodný dávkovač a kohútik občas utrieť vlhkou handričkou. Umývadlo je súčasťou základnej výbavy. Aby ste splnili vysoké požiadavky gastro priemyslu, odporúčame vám zvoliť špeciálny drez z nehrdzavejúcej ocele . Je veľmi odolný a ľahko sa čistí.

Drez na potraviny musí byť veľmi odolný

V porovnaní s naším kuchynským drezom je kuchynský drez zvyčajne vystavený podstatne vyššej záťaži. Preto je dôležité, aby boli tieto drezy čo najpevnejšie. Inak umývadlu nebude trvať dlho a bude sa musieť čoskoro vymeniť. Aby ste tomu zabránili, sú kuchynské drezy vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu majú drezy potrebnú stabilitu, aby ich bolo možné používať mnoho rokov. Ak plánujete kúpu drezu pre vašu reštauráciu alebo bar, mali by ste sa uistiť, že ste si vybrali vhodný model. Bez ohľadu na vaše potreby sú naše umývadlá z nehrdzavejúcej ocele ideálnou voľbou.

Drez z nerezovej ocele pre dokonalú hygienu

Ak pracujete v oblasti gastro priemyslu, isto viete, aká dôležitá je dokonalá hygiena. Či čistíte dávkovač, riad alebo poháre - vždy musíte zabezpečiť, že všetko je perfektné čisté, aby nemali žiadne baktérie alebo iné mikroorganizmy šancu sa šíriť. V opačnom prípade skôr alebo neskôr sa budú vaši zákazníci sťažovať s odôvodnými zdravotnými ťažkostami. Jeden alebo viac drezov z nerezovej ocele sú teda súčasťou základného vybavenia v každom stravovacom zariadení. Drez z nerezovej ocele umožňuje čistiť jedlo, rovnako ako čistenie pohárov v rovnakom čase. Nerezová oceľ tiež zaisťuje, že sa kuchynský drez sám o sebe dá veľmi ľahko čistiť a udržiavať.

Kuchynský drez pre optimálnu prácu spracováva

Každodenný život v gastro oblasti môže byť niekedy celkom stresujúci. V prípade, že máte veľký objem zákazníkov, je o to dôležitejšie, že všetky pracovné procesy perfektne klapú. To má vplyv nielen na poskytované služby zákazníkom, ale tiež aj na druhotné záležitosti ako napríklad dodržiavanie hygienických opatrení. So správnym nerezovým drezom gastro, môžete zaistiť, že všetko funguje hladko.