Sistem de distribuire a 5L petrecere butoiului

filtru

Malé päťlitrové sudy sú klasickou voľbou pre každú párty alebo výlet na Deň otcov. Sú dodávané s mnohými doplnkami, ktoré vám uľahčia vychutnávanie si piva. Päťlitrové sudy na večierky sú k dispozícii od niekoľkých značiek a na rozdiel od fliaš a plechoviek nepotrebujete rozmýšľať nad špeciálnym uskladnením. Upratovanie je navyše oveľa jednoduchšie: po párty nemusíte zbierať žiadne fľaše. 5 litrové sudy su ideálne na domáce večierky alebo na letné grilovačky. Čapovať pivo môže každý, kedykoľvek chce. Kvalitný výčapný systém je dobrou investíciou pre milovníkov piva alebo pre tých, ktorí často organizujú grilovačky.

Vysokokvalitné príslušenstvo

Adaptéry na päťlitrové sudy sú vyrobené z kovu, a preto sú veľmi stabilné. Sud je tak možné pripojiť k bežnému dávkovaču. Vďaka automatu na pivo môžete odpojiť aj hadicu na vedenie piva od dávkovača. Jednostranný ventil umožňuje čapovanie malého množstva čerstvého piva. Pre päťlitrové sudy s odvzdušňovacími zátkami existujú zátky, ktoré sa dajú použiť v spojení s adaptérom.

Sú užitočné aj malé redukčné ventily pre kapsuly CO2, ktoré je možné pripojiť priamo k uzáveru alebo adaptéru. Samozrejme ponúkame aj kapsuly s oxidom uhličitým.

Chladenie 5 l sudov

Je samozrejmé, že si na grilovačke budete chcieť dať studené pivo. Horúce pivo chutí zatuchnuto a nevýrazne - udržať sud studeným však vôbec nie je ľahké. Praktické sú chladiace plášte, pretože sú jednoducho umiestnené okolo sudov. Fungujú bez elektriny. Malé chladničky s kompresormi na sudy sľubujú nepretržité chladenie, takže môžete studené pivo môžete čapovať kedykoľvek.

Aj pri najlepších chladiacich systémoch sa odporúča piť pivo ešte čerstvé, a to nielen preto, že lepšie chutí, ale aj preto, že v závislosti od teploty skladovania sa môžu objaviť mikróby a baktérie.

Mobilné dávkovače

Ak chcete čapovať skvelé pivo na párty, mobilné dávkovače sú pre vás ako ušité! Dávkovače s penovými gombíkmi, malými redukčnými ventilmi, adaptérmi a tesneniami zaručujú vynikajúce pivo. Čapovanie 5 litrových sudov je možné vykonať aj ručnou pumpou alebo automatickými ventilmi CO2.

Nemali by ste však sudy válať, pretože tak vznikne veľa peny, ktorej sa vyhnete iba pomalým čapovaním. Rovnako tak môže veľké množstvo peny spôsobiť aj veľmi vysoký tlak, preto sa odporúča použiť malý redukčný ventil.