Sticla drenarea rogojini

Kúpte si podložky na sušenie pohárov v rôznych dizajnoch

Z dôvodu dobrej hygieny je samozrejme potrebné poháre dôkladne umyť. Je však veľmi dôležité zabezpečiť ich rýchle a úplné sušenie. Na tento účel odporúčame použiť vhodné sušiace podložky , ktoré nájdete v našom obchode v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Či už pre súkromné ​​ alebo profesionálne použitie - je zaručené, že máme správne odkvapkávacie podložky.

Prečo by ste mali používať odkvapkávacie podložky

Odkvapkávacie podložky majú veľa výhod. Je užitočné ich používať ako praktický doplnok nielen v gastronómii, ale aj doma. Použitím odkvapkávacích podložiek môžete okrem iného využívať nasledujúce výhody :

  • Úspora času a práce
  • Lepšia hygiena
  • Čisté taniere
  • Zníženie počtu rozbitých pohárov

Odkvapkávacie podložky šetria čas a prácu

Po umytí pohárov ušetríte čas umiestnením na odkvapkávaciu podložku . Poháre sú suché bez nutnosti ďalšej aktivity, pretože zvyšky oplachovej vody môžu samy odtekať.

Odkvapkávacie podložky zlepšujú hygienu

Vlhkosť je ideálnou živnou pôdou pre všetky typy mikróbov. Odkvapkávacie podložky zaisťujú, že riad vďaka cirkulácii vzduchu veľmi rýchlo schne . Týmto spôsobom nielenže zabezpečia, že sú poháre pripravené na včasné opätovné použitie, ale tiež pomôžu zlepšiť hygienu vo vašej kuchyni alebo reštaurácii.

Odkvapkávacie podložky poskytujú väčší lesk

Čím rýchlejšie sklo vysušíte, tým lepšie predídete nepríjemným vápenným škvrnám a vodným škvrnám po opláchnutí. Odkvapkávacie podložky tak automaticky poskytujú väčší lesk a čistotu a pomáhajú minimalizovať opätovné utieranie, ktoré je často potrebné po umytí.

Odkvapkávacie podložky chránia váš riad

Či už sú to taniere, poháre alebo iný riad - ak riad po umytí položíte na tvrdý stojan, môžete tým poškodiť svoj riad. To platí najmä vtedy, ak je v kuchyni veľký pohyb a proces umývania je potrebné vykonať obzvlášť rýchlo. Odkvapkávacie podložky môžu pomôcť znížiť riziko rozbitia riadu. Pretože sú mäkšie, chránia riad pred rozbitím alebo prasknutím.

Ponúkame široký sortiment odkvapkávacích podložiek

Ak hľadáte vhodné odkvapkávacie podložky, ste na správnom mieste. V našom obchode nájdete širokú škálu odkvapkávacích podložiek rôznych veľkostí a tvarov. Máme správnu podložku na každý účel. Okrem štandardných odkvapkávacích podložiek si môžete kúpiť aj podložky so zbernými táckami, úzke odkvapkávacie podložky pre barové pulty a podložky na sušenie nastrihané na požadovanú veľkosť.

Odkvapkávacie podložky s miskou

Podložky s miskou na odkvapkávanie výrazne znižujú námahu potrebnú na čistenie. Pretože voda sa zhromažďuje v miske a v prípade potreby ju možno ľahko vyprázdniť a vyčistiť. Týmto spôsobom sa vyhnete mokrým doskám, ktoré musíte neustále sušiť a čistiť.

Tenké odkvapkávacie podložky na prípravu koktailov

Naše úzke odkvapkávacie podložky sú ideálne na použitie na barových pultoch. Zvýšený okraj spoľahlivo zachytáva zvyšky nápojov, takže ho nemusíte neustále utierať. Zároveň poskytujú bezpečný stojan pre vaše poháre pri príprave koktailov.

Strihateľné odkvapkávacie podložky

Naša lacné strihateľné podložky sú k dispozícii v štyroch rôznych farbách. Podložky sa ľahko udržujú čisté - je možné ich prať pri teplote do 50 stupňov. Takisto urýchľujú proces sušenia a môžu byť vystrihnuté do požadovaného formátu.