robinete vin fiert

Podávanie teplých nápojov počas vianočnej a zimnej sezóny

Dávkovače na varené víno pre komerčné účely

Objavte naše profesionálne dávkovače na varené víno s elektrickou pumpou a kapacitou stočenia 100 l/h, ktoré sú k dispozícii v dvoch linkách a dvoch predhriatych kohútikoch alebo v troch linkách s tromi kohútikmi. Majú variabilnú reguláciu teploty od 35°C až do 85°C a sú vhodné pre všetky druhy teplých alkoholických nápojov. Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu sú okamžite pripravené na použitie a pri konkrétnom nastavení ich možno použiť aj na podávanie vareného vína. Závesná odkvapávacia vanička s hĺbkou 520 mm, kompatibilná s dostupnými stáčacími hadičkami je k dispozícii v našom internetovom obchode. Náš horúci „súdok“ je špeciálne zariadenie na teplé nápoje v tvare suda, ktorý je ovládaný elektrickým čerpadlom a má dva predhrievané kohútiky. Ako bonus ku kvalitnému vybaveniu, má tento „horúci súdok“ aj svoj sviatočný zimný dizajn, ktorým si vás okamžite získa.

Nevyhnutné príslušenstvo pre vaše dávkovače vína

V našej súprave príslušenstva pre dávkovač vareného vína nájdete hadičky na stáčanie teplých nápojov ako pre dvojité, tak aj trojité dávkovače s elektrickým čerpadlom. Ponúkame tiež súpravu príslušenstva pre dvojité dávkovače na prípravu horúcich nápojov s napájacím čerpadlom na plyn. Táto sada obsahuje aj fľašu s CO2 a redukčný ventil. Okrem toho sú plniace a stáčacie hadičky dostupné ako samostatné diely. Plniaca hadička je pripevnená k stáčacej hadičke, čo pomáha čerpadlu prečerpávať nápoj z nádoby do automatu. Sudová spojka je naskrutkovaná na súdok a je vybavená špeciálnou vrstvou, ktorá je ideálna na rozptýlenie vareného vína.

Dokonale teplé nápoje vďaka dávkovaču vareného vína

Návštevníkov čoraz viac tešia lahodné teplé nápoje, ako je varené víno alebo punč. Popíjať horúce nápoje pomocou profesionálneho dávkovača vína je veľmi ľahké. S týmito výkonnými prístrojmi sa varené víno podáva v rekordnom čase a vy sa tak vyhnete dlhým čakacím dobám zákazníkov

Ako funguje dávkovač na varené víno

Ak nemáte dávkovač na varené víno, musíte víno zohrievať v rýchlovarnej kanvici a udržiavař teplotu vína až do podania. Tento proces je náročný, časovo aj elektricky náročný.

Vďaka dávkovaču na varené víno môžete nápoje ohriať priamo z nádoby bezprostredne pred podávaním. Na tento účel je automat na varené víno zvyčajne vybavený ohrievačom, ktorého teplota sa dá ľahko nastaviť.

výhody dávkovača vareného vína

S bežnou kanvicou sa všetko víno ohrieva súčasne. Namiesto toho sa pomocou dávkovača zahreje iba potrebné množstvo vareného vína. Tento proces je oveľa rýchlejší a zaručuje, že môžete začať podávať varené víno už za pár minút. Navyše nemusíte neustále ohrievať varené víno. Týmto spôsobom sa vyhnete odparovaniu alkoholu a karamelizácii cukru, ktorý je v ňom obsiahnutý. Taktiež sa neuvoľňujú žiadne škodlivé látky, ktoré by sa mohli vyskytnúť pri zvyšovaní zahrievacieho procesu.

Regulácia teploty pre perfektný pôžitok vareného vína

Profesionálny dávkovač vareného vína vám umožňuje kontrolovať teplotu podávaného nápoja. V závislosti od modelu môžete zvyčajne nastaviť regulátor na 85 stupňov, a tak zákazníkom vždy podávať nápoje pri perfektnej teplote.

Dávkovače na varené víno sú všestranné

Aj keď sa tieto zariadenia používajú hlavne na varené víno, sú vhodné na rôzne nápoje. Podľa modelu môžete pomocou dávkovača pripraviť punč pre deti, horúcu čokoládu, grog a mnoho ďalších teplých nápojov. Dávkovač na varené víno vám poskytuje maximálnu flexibilitu a umožňuje vám prispôsobiť váš sortiment výrobkov želaniam zákazníkov.

Dávkovač na varené víno pre každú potrebu

Objavte naše dávkovače na varené víno určené na profesionálne účely - určite si nájdete dávkovač práve pre vaše potreby.

Vínne dávkovače pre veľké množstvá

Naše výkonné dávkovače ohrievajú vodu okamžite. Dosahujú kapacitu až 100 litrov za hodinu a dokážu ohriať nápoje až na 75 stupňov. S takýmto dávkovačom na varené víno ste dobre vybavení na podávanie teplých nápojov aj v špičkách, bez toho, aby ste strácali čas.

Profesionálne dávkovače vareného vína pre menšie množstvá

V prípade nižšieho dopytu po teplých nápojoch môžete nájsť aj profesionálne dávkovače vareného vína s nižšou výdajnou kapacitou. S takýmto zariadením môžete ohriať až 35 litrov za hodinu o 75 stupňov. < br /> Chuť a teplota vareného vína samozrejme tiež splní požadované očakávania.

Skrášlite si vinársky servis vzduchovými kompresormi a elektrickými čerpadlami

V našom obchode si môžete vybrať z automatov na varené víno so vzduchovým kompresorom a elektrickým čerpadlom. Obidve možnosti vám umožňujú dávkovať varené víno a iné horúce nápoje bez stresu.

Jedno, dvoj alebo trojité dávkovače vína

Podľa potreby môžete zvoliť jedno, dvoj alebo trojité dávkovače vareného vína. Týmto spôsobom sa môžete rozhodnúť, koľkými kohútikmi budú vybavené vaše dávkovače, a preto si môžete vybrať model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Pripojte dávkovač vareného vína správne

Pripojenie a prevádzka dávkovačov vareného vína je zvyčajne jednoduchá a nevyžaduje veľké technické znalosti. Pokiaľ budete postupovať podľa uvedených pokynov na obsluhu, ťažko urobíte niečo zle a zvyčajne sa začnete nasadzovať už po niekoľkých minútach. Je však dôležité venovať pozornosť typu kontajnera, pre ktorý je vhodný model vhodný. K dispozícii sú dávkovače na varené víno na podávanie z netlakových nádob, ako sú plechovky, ako aj zariadenia na tlakové nádoby.

Kúpte si profesionálne dávkovače vareného vína

Vianočný trh, týždenný trh alebo gastronomický obchod - s automatmi na varené víno ste v zime na správnom mieste. Použitím našich produktov si môžete uľahčiť prácu i ponúknuť svojim zákazníkom lahodné teplé nápoje bez čakania. Ak chcete využiť takéto zariadenie a kúpiť si prístroj na varené víno, ste určite na správnom mieste. Pretože v našom obchode nájdete širokú škálu rôznych modelov, môžete si objednať zariadenie, ktoré presne vyhovuje vašim potrebám. Objednajte si dnes Váš automat na výber vareného vína a získajte ho so spoľahlivým a rýchlym dodaním.