Bar & Cocktail

Od shotu až po koktail - Všetko príslušenstvo pre váš bar

Čo by to bolo za barový pult bez lesku a radosti zo života, ktoré vyžarujú dobre namiešané koktaily? Od šejkrov a miešacích pohárov, rôznych dávkovačov a dávkovačov až po ušľachtilé chladničky na šampanské a nádoby na ľad, na našom webe ponúkame širokú škálu produktov, ktoré profesionálne vybavia váš bar. Mnohé koktaily dopĺňa malá chutná dekorácia - objavujte našu ponuku koktailových ozdôb, ako sú populárne dáždniky, slamky v rôznych veľkostiach a pestrofarebné koktailové tyčinky.

Príprava koktailov a skladovanie nápojov

Každý barman vie, že miešanie nápojov je remeslo, ktoré možno robiť iba s tými najlepšími ingredienciami a nástrojmi. U nás nájdete všetko potrebné: stroje na výrobu ľadu, mažiarové paličky na Caipirinhu a odšťavovače citrónov, praktické nádoby a sklo & držiaky . Aby sme vám podávanie fliaš uľahčili čo najviac, ponúkame vám rôzne dávkovače ako napr. vysoko profesionálnu Spirit Master naberačku, umelé zátky a pultové stojany. Šejker je pre barmanom čarovným kotlíkom, v ktorom sa všetky ingrediencie zmiešajú do vzrušujúceho drinku. Ponúkame Vám Boston-šejker , ktorý sa skladá z miešajúceho pohára a základne z nerezovej ocele, alebo trojdielne šejkre kompletne vyrobené z nerezovej ocele so sitkom a viečkom, ktoré sú vhodné aj ako merné poháre (odmerky). Udržujte svoje fľaše šampanského a šumivých vín chladené elegantne. Zoznámte sa s našou miskou na šampanské z nerezovej ocele, ktorá môže pojať až štyri fľaše, alebo s nášim slávnostným chladičom šampanského v lesklom čiernom prevedení.

Poriadok a čistota za pultom

Práca na bare môže byť rýchla a hektická, každý pohyb musí byť správny. Je preto dôležité, aby fľaše a poháre mali svoje miesto a boli vždy pripravené na použitie. Sklenený držiak s visiacimi pohármi šetrí miesto a vylepšuje vzhľad baru. Pre čerstvo opláchnuté poháre je vhodná odkvapkávacia miska, ktorá zachytáva kvapkajúcu vodu v plochej nádobke. Poháre stoja na plastovej zbernej podložke, ktorá ich pevne udržuje na mieste a zároveň chráni lem pohárov. Ponúkame vám výhradne produkty vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou a elegantným vzhľadom - aby práca za barom bola zábavou!